معرفی گروه


شرکت های "پارس پاک کیمیا" و "نخل زیتون آذران"

در سال 1381 به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در زمینه Oleo Chemical و به‌منظور تولید انواع محصولات روغن و اسیدچرب به ثبت رسید. عملیات اجرایی احداث کارخانه از تابستان همان سال در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز گردید و با اتکا به دانش فنی و تجربه مدیران شرکت، برای اولین بار در کشور تحول نوینی در تکنولوژی اسیدهای چرب ایجاد نمود و کلیه مراحل طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی کارخانه به دست توانای متخصصین شرکت در کوتاهترین زمان ممکن به انجام رسید و این واحد در سال 1382 آماده بهره‌برداری شد.
ظرفیت تولید کارخانه 10 هزار تن اسیدچرب و 1000 تن گلیسرین در فاز اول بوده که در مراحل بعدی، این واحد علاوه بر تولید اسیدهای چرب مورد مصرف صنایع رنگ و رزین، صنایع شوینده بهداشتی و آرایشی، تولید اسیدهای چرب‌ خاص ازجمله اسید استئاریک مورد استفاده در صنایع پلیمری و لاستیک را آغاز نمود. در سال های اخیر، این شرکت با بکارگیری نیروهای متخصص در زمینه صنعت خوراک دام و طیور و با اخذ مجوز از سازمان دامپزشکی کشور، به تولید روغن و اسیدچرب مخصوص طیور و همچنین تولید پودرچربی در دو نوع خالص و کلسیمی از اسیدهای چرب تقطیر شده، تحولی در این صنعت ایجاد و خود را به عنوان اولین تولیدکننده پودرچربی خالص دامی در ایران معرفی نموده است.
در سال 1390 شرکت دیگری از همین مجموعه با نام "نخل زیتون آذران" تاسیس و در سال 1395 کارخانه اختصاصی آن جهت تولید پودرچربی دامی راه-اندازی گردید.
در سال 1395 نوسازی تاسیات و تجهیزات کارخانه شرکت پارس پاک کیمیا به منظور ارتقاء تولید و بکارگیری فن آوری روز دنیا، آغاز گردید و به زودی محصولات جدیدی تولید و به بازار عرضه خواهد شد.
مکمل های چربی دامی گروه شرکت های پارس پاک کیمیا و نخل زیتون آذران با برند ثبت شده "پارس فت" به بازار عرضه می گردد.
ما بر این باوریم که تولید با کیفیت و منطبق با استانداردهای جهانی، راه گشای خودکفایی و قطع وابستگی خواهد بود.

تماس با ما

  • دفتر: جردن خیابان طاهری - خیابان ایثار 3 - کوچه اطهر پلاک 34 واحد 5
  • 26292592
  • 26292553
  • 26202377
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نمایشگاه

ارسال پیام برای ما

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن