جناب آقای غلامعلی آقاسی

مدیر عامل

09123054383


سخن مدیرعامل:

در عصر فناوری و اطلاعات و دنیای فرا صنعتی، سازمان های دارای خلاقیت و نوآوری به همراه استفاده از فکر و اندیشه بشری بعنوان ثروت ملی و بنیادی در جهت آبادانی، اشتغال و امید، صنعتی شدن و حفظ برندینگ خودکفایی کشور شایسته حمایت و همراهی کلیه نهادهای موثر اقتصادی و صنعتی می باشند. امروز استراتژی تولید و انعطاف در مقابل چالش ها و تغییرات داخلی و خارجی می تواند نقش بسزایی در پیشبرد راهبردهای صحیح حوزه ی اقتصاد و معیشت ایفا نماید. گروه تولیدی شرکت های پارس پاک کیمیا و نخل زیتون آذران با تکیه بر دانش فنی متخصصین جوان کشورمان توانسته است تکنولوژی روز دنیا را پیاده سازی کرده و بخش قابل توجهی از نیاز های داخلی مربوط به تولید مواد اولیه در حوزه های پتروشیمی، لاستیک سازی، بهداشتی و آرایشی، صابون سازی و خوراک دام و طیور را پوشش دهد و امیدوار است بتواند سهم واردات این مواد به کشور را بصورت چشمگیری کاهش دهد. هدف ما رشد و شکوفایی صنعت تولید داخلی است زیرا بر این باور هستیم که بسیاری از کالاهای وارداتی را می توان در کشور با کیفیت و قیمت قابل رقابت با محصولات خارجی تولید نمود.

مدیر عامل
غلامعلی آقاسی

معرفی گروه:

شرکتهای پارس پاک کیمیا و نخل زیتون آذران


ماموریت ما :

چشم انداز :

منشور اخلاقی :

ارزش های شرکت :

تولید وارائه محصولات وخدمات در قالب امیزه ای از کیفیت وارزش برترو‌استاندارد جهانی از طریق به کارگیری فناوری نوین با تکیه برتوسعه مستمر توانمندی وشایستگی های منابع انسانی با انگیزه ونوآورواهدای حق انتخاب برتر به مشتریان مشتریان به گونه که مارا بارشد پایدار ،رهبری بازار،برند قابل اعتمادوتعهد به ارزش ها ومسئولیت ها بشناسند.

تبدیل شدن به رهبر ‌پیشرو وکسب جایگاه نخست در منطقه(قرار گرفتن در فهرست 500شرکت برتر جهان)

عمل به قانون و رعایت اصول اخلاقی

در تمام مراحل، در اتخاذ همه تصمیمات و یا انجام اقدامات، قانون را رعایت کرده و اصول اخلاقی ما براساس رعایت حقوق ،كرامت انسانی و ارزش های اخلاقی و شئونات اجتماعی و مبتنی بر اصول راستی و درستی، اعتماد و تعهد سازمان و کارکنانش بنا شده است.

مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی

به عنوان یکی از اعضای صنعت/جامعه شرکت های تولیدی و ارکان آن در قبال اقدامات و مواضع خود و به سهم خود در مقابل محیط کلان (جامعه) و محیط خرد (مشتریان استئاریک اسید وگلیسیرین-پودرچربی) مسئولیت داشته و پاسخگو خواهیم بود.

جهت گیری به منظور بهبود سطح كمی و كیفی محصولات

به عنوان مهمترین وظیفه سعی می کنیم جهت گیری اصلی سازمان را معطوف به ارتقای سطح کمی و کیفی محصولات قابل ارائه برای مشتریان نموده، به عنوان یک ارزش سعی در بهبود شرایط و ایجاد تسهیلات بیش از پیش تأمین نیازمندی مشتریان خود را فراهم نموده و در کنار توجیهات اقتصادی در کسب و کار ، نظرات و منافع مشتریان نیز برای بهبود لحاظ نمائیم..

شفافیت در ارتباطات و اطلاع رسانی صحیح

شفافیت شرط لازم جهت ایجاد اعتماد و حفظ وفاداری مشتریان بوده و همچنین اطلاع رسانی صحیح و روشن و به موقع به مشتریان این شرکت بعنوان یک ارزش محسوب و به آن عمل می شود...

آینده نگری و اعتقاد به دائمی بودن پیشرفت و تلاش

به آینده می اندیشیم و تلاش می کنیم با ارتقای روزافزون مهارت کارکنان و به تبع آن تقویت شرکت و نیز با بهره گیری از فرصتها و نقاط قوت داخلی، در صدد حذف و یا کاهش نقاط ضعف درونی و تهدیدات محیطی برآمده و با بكارگیری از تمامی ظرفیت ها بهترین باشیم

تولید داخل ،گامهای مستمر در خودکفایی،اشتغال زایی،بومی کردن صنعت تولید با بکارگیری از تکنولوژی ومتخصصین داخلی ،کارآفرین،احترام به مشتریان و‌کارکنان ،‌متعهد بودن ،صداقت،ارتقای جایگاه اجتماعی سازمان ،خلاقیت ‌نوآوری وتوسعه محصولات،مسئولیت پذیری وپاسخگویی در مقابل عملکرد ،انعطاف پذیری در انجام فعالیت ها مابراین باوریم با تکیه بر تجربه ودانش متخصصین داخلی در تمام عرصه ها ویاری گرفتن از توان وهمدلی عموم مردم میتوان به استقلال وخودکفایی میهن دست یافت وسرزمینی اباد وآزاد وبدور از فقر وتبعیض بنا نهاد